חשוב לציין !
הייעוץ המקצועי במייל או ברשת אינו מהווה תחליף לטיפול פסיכולוגי. במקרים בהם המצב הנפשי דורש התערבות טיפולית יש לפנות לטיפול פנים מול פנים או למוקד חירום.
תהליך קבלת שירות
פשוט וברור :

הרשם באתר

בחר שירות מתאים

הורד את התוכנה

דבר עם הפסיכולוג

לחץ להורדת
skype


שאלות ותשובותטיפול פסיכולוגי בבית הלקוח


לאורך שני העשורים האחרונים מתפתחת גישת טיפול המביאה את המטפל אל בית הלקוח. מטרת הטיפול הזה, אולי במעט שונה מטיפול בקליניקה, הוא לשרת קהל לקוחות מסיבות אובייקטיביות או מקצועיות. לקוחות הזקוקים לטיפול פסיכולוגי לא תמיד יכולים להתנייד באופן חופשי מסיבות כמו נכות פיסית, גיל מבוגר המקשה על היציאה מהבית ולעיתים גם קושי אובייקטיבי של קושי להתנייד עכב חסך ברשיון נהיגה או תחבורה ציבורית לקוייה. סיבות אחרות, נפוצות יותר, הן על בסיס מקצועי. קשיים כמו רמות חרדה גבוהות, מופנמות וקושי לחשיפה, מביאות מטופלים רבים לבחור שלא לצאת מהבית ולהגיע לקליניקה. לעיתים בוחרת המשפחה ליסוע למקום רחוק יותר ממקום המגורים ולעיתים מבקשת המשפחה את הטיפול בביתה שלה. 
הטיפול בבית הלקוח נעשה באופן דומה לטיפול בקליניקה ומטרתו לבדוק בין היתר את אותם קשיים. אורך כל מפגש נקבע בדרך כלל נקבע מראש והוא תלוי במצבו של המטופל. יש משפחות מבקשות התערבות בבית המשפחה והגעת המטפל את הבית מהווה חוויה חיובית ומועילה יותר. לעיתים, לאחר תקופה מסויימת, הטיפול עובר מבית הלקוח אל הקליניקה להמשך עבודה שם. 
ניתן לקבל פרטים נוספים ישירות מד"ר עידן קוסובסקי ע"י פנייה בטופס פנייה או דרך קבלת שירות ייעוץ במייל ללא תשלום. 
קבלת שירות ייעוץ במייל כרוכה בפתיחת חשבון ללא עלות, תהליך של כמה דקות בודדות. זאת על מנת לקבל פרטים נוספים שיעזרו לענות על פנייתכם באופן המקצועי ביותר. 

 
מפת אתר    צור קשר © כל הזכויות שמורות לד"ר עידן קוסובסקי
  

 
לייבסיטי - בניית אתרים